Doradztwo biznesowe


Dobry pomysł! – teraz wystarczy go wcielić w życie. Takie myśli pojawiają się wielu przedsiębiorcom. Łatwiej jednak powiedzieć niż zrobić. Czasem nawet o dobry pomysł nie tak łatwo. Czasem, wszystko toczy się, wydawać by się mogło, samo.

Niezależnie od momentu w którym teraz Państwo się znajdują, czy jest to początek biznesu, czy wysoko rozwinięte przedsiębiorstwo, zawsze warto porozmawiać na temat swoich planów i zamierzeń.

Nasi klienci otrzymują od nas wsparcie na każdym etapie działalności. Niektórym z nich pomagamy zarejestrować firmę, a innym przygotowujemy plany dystrybucji nowych produktów. Wyszukujemy możliwości pozyskania dotacji. Pomagamy przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie. Przygotowujemy restrukturyzacje. Znajdujemy oszczędności w kosztach prowadzenia firmy.

Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorcami, dzięki czemu spędziliśmy setki godzin na rozmowach o prowadzeniu biznesu. Opracowaliśmy niejeden biznesplan czy strategię marketingową, co pozwala nam ze zrozumieniem podejść do każdego zagadnienia, które zlecają nam nasi klienci.

Niektórzy z naszych klientów nigdy wcześniej nie myśleli o profesjonalnej pomocy doradcy biznesowego, mając przekonanie, że taka pomoc jest zupełnie zbędna. Oczywiście w niektórych przypadkach, nie ma potrzeby przeprowadzania zmian, ale nie o zmiany tu chodzi, lecz o świadomość własnego biznesu. Dzięki rozmowom z naszymi klientami, zwiększamy świadomość tego jak funkcjonują ich firmy. Pomagamy podkreślić, a czasami odnaleźć przewagi konkurencyjne, bez których nie ma stabilnego rozwoju.

Jeśli zastanawiają się Państwo, na przykład:

  • w jaki sposób zwiększyć sprzedaż w Państwa firmie?
  • w jaki sposób ponosić mniejsze koszty prowadzenia firmy?
  • w jaki sposób zatrudniać pracowników, aby byli najbardziej efektywni i kreatywni?
  • czy warto zainwestować pieniądze w nowy rodzaj działalności?
  • w jaki sposób poszukiwać odbiorców za granicą?
  • czy zawiesić lub zamknąć działalność gospodarczą?

To znak, że warto spotkać się z nami i we wspólnej rozmowie znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, proszę wybrać odpowiedni dla siebie termin i godzinę, oddzwonimy do Państwa i potwierdzimy szczegóły spotkania.