Finanse przedsiębiorstw


Prowadzenie działalności gospodarczej, niezależnie od jej formy, począwszy od indywidualnej działalności po spółki prawa handlowego wymaga właściwej struktury finansowania. Są tacy, którzy wierzą jedynie we własne oszczędności, ale są również tacy, którzy przy odpowiednim wsparciu umiejętnie korzystają z finansowania zewnętrznego, którego dostawcami są banki, firmy leasingowe, firmy faktoringowe, fundusze pożyczkowe czy prywatni inwestorzy.

Bardzo często to właśnie niewłaściwe dopasowanie formy finansowania jest przyczyną kłopotów z płynnością przedsiębiorstw.

Nasi klienci otrzymują wsparcie merytoryczne w zakresie określenia właściwego źródła finansowania, dopasowania odpowiedniego okresu spłaty, dzięki czemu finansowanie spełnia właściwą rolę – pomaga prowadzić ich biznes.

Prowadzimy współpracę z najlepszymi dostawcami kapitału w Polsce. Negocjujemy najkorzystniejsze warunki dla naszych klientów. Zapewniamy szybką realizację wszystkich formalności związanych z uzyskaniem finansowania.

W czasie spotkań z klientem, poznajemy jego biznes. Jest to kluczowe, abyśmy w rezultacie mogli zapewnić właściwe rozwiązania. Tylko dzięki takiej współpracy możliwy jest przewidywalny rozwój naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, proszę wybrać odpowiedni dla siebie termin i godzinę, oddzwonimy do Państwa i potwierdzimy szczegóły spotkania.