Usługi księgowe


Sprzedaż towarów, wykonanie usługi, wypłata wynagrodzenia – te wszystkie zdarzenia na co dzień występują w każdej firmie. Z uwagi na fakt, że każdy przedsiębiorca zobowiązany jest to samoobliczenia podatku i odprowadzenia go na rachunek urzędu skarbowego, należy prawidłowo prowadzić zapisy księgowe takich oraz wszystkich innych zdarzeń. Dlaczego należy prowadzić księgowość prawidłowo?

1. Aby spać spokojnie.
2. Aby wiedzieć czy nasza firma przynosi zyski czy straty.
3. Aby właściwie planować kolejne inwestycje.
4. Aby płacić podatki we właściwej wysokości, ani za małe, ani za duże.

Nasi klienci nie skupiają się jedynie na tym, aby płacić jak najniższe podatki, gdyż może to prowadzić do różnych niepożądanych zdarzeń. Nasi klienci są świadomi tego, jak funkcjonuje ich firma i wiedzą, że to co ważne to zrównoważony rozwój. Tylko przez stały rozwój firmy, obciążenia podatkowe nie będą spędzały snu z powiek jej właściciela.

Nasi klienci są specjalistami we własnych dziedzinach, pomagamy im właściwie zarządzać czasem, tak aby jak największą jego część przeznaczali na to co pozwala im się rozwijać. Prowadzimy księgowość dla naszych klientów właśnie dlatego. Jednocześnie dzięki temu możemy ich stale wspierać w ich działaniach, bo również zaczynamy żyć ich biznesem.

Prowadzimy księgowość dla naszych klientów w pełnym zakresie, zarówno książki przychodów i rozchodów, jak i ksiąg rachunkowych. Rozliczamy pracowników, dbamy o sprawy kadrowe. Kompleksowo przejmujemy na siebie obowiązki związane z rozliczaniem podatków. W razie potrzeby, w imieniu klientów odwiedzamy urzędy, tak aby nie odciągać ich od prowadzenia firmy.

Współpracujemy z najlepszymi doradcami podatkowymi, którzy opracowują bardziej złożone zagadnienia biznesowe od strony podatkowej oraz mogą reprezentować naszych klientów w postępowaniu sądowo-administracyjnym.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, proszę wybrać odpowiedni dla siebie termin i godzinę, oddzwonimy do Państwa i potwierdzimy szczegóły spotkania.